ספרים

היכולת לקבל ב 100 עמודים ניסיון של 100 שנה של הכותבים, המצוטטים – והכי חשוב ללמוד מההצלחות שלהם, הכשלונות שלהם – למרקר בטוש זוהר את הדברים החשובים, להחזיק ביד אוצר של יצירה, לתמוך ביוצר ולהפוך להיות יוצר בעצמך – ספרים גבירותיי ורבותיי, ספרים

למכור כאילו יש מחר

איך יכול להיות שמכירות – המקצוע החשוב בעולם שמניע כלכלות ומשמש כ"חמצן" של כל חברה, עסק או ארגון – אינו משהו שאפשר ללמוד אותו באוניברסיטה?

כדי למכור לא צריך כישרון מולד. אפשר להתאמן ולהפוך למומחי מכירות.

הספר יקנה לכם כלים פרקטיים שנוסו אינספור פעמים בחברות מקומיות ובינלאומיות רבות, תלמדו איך להיכנס ללב של הלקוחות שלכם, איך ללכת את ה-"אקסטרה מייל", איך להשאיר חותם, איך לגייס לקוחות נאמנים, איך למכור בצורה טבעית, בלי מאמץ ובלי להישחק מהדרך – ואתם אפילו תיהנו.

לדבר בפני קהל

יניב זייד, כלכלן משפטן וראש מועדון ה"דיבייט" באוניברסיטת חיפה לשעבר, מעביר קורסים וסדנאות בתורת הנאום והשכנוע למנהלים בכל רחבי הארץ.

כל אחד מאיתנו נאלץ לפעמים, במסגרת תפקידו או באירוע פרטי, לדבר לפני קהל. רק מעטים עושים זאת בטבעיות ובלי פיק ברכיים. לדבר בפני קהל – מתאים לכל סוג הופעה בפני קהל.

הספר, המתבסס על שיטת ה"דיבייט" הבינלאומית, עוסק בכל הנושאים המרכיבים את תורת הנאום כולל דוגמאות רבות, כללים ברורים וטכניקות פשוטות המתאימות לכל קהל מאזינים, בכל פורום ובכל מסגרת – ומנפץ את הסטיגמה הרווחת, לפיה רק מי שהוא בעל כישרון וכריזמה יכול להיות נואם טוב.

גוגל – כך זה עובד

ברוח חזונם ועקרונותיהם שוברי המוסכמות של מייסדי גוגל: לארי פייג' וסרגיי ברין. שמידט ורוזנברג הבינו במהרה, שכדי להצליח בגוגל עליהם ללמוד מחדש כל שחשבו שהם יודעים על ניהול ועסקים.
כיום גוגל היא מותג בינלאומי המסמל חדשנות פורצת גבולות במגוון תחומים.
גוגל – כך זה עובד, הוא ספר מרתק על הלקחים שלמדו שמידט ורוזנברג בשעה שלקחו חלק בבניית החברה. בספר מסבירים כיצד הסיתה הטכנולוגיה את מרכז הכובד מחברות לצרכנים בודדים, וכיצד הדרך היחידה להצליח בסביבה החדשה והדינמית הזאת היא לתכנן מוצרים ברמה הגבוהה ביותר ולמשוך אל החברה עובדים בעלי אישיות שהם מכנים: "יצירתיים – חכמים". בין הנושאים שבהם עוסק הספר: תרבות תאגידית, אסטרטגיה, כשרון, קבלת החלטות, תקשורת, חדשנות, התמודדות עם תמורות וטלטלות.

גם לכם לא היו ימים חמים?

בכל רגע ורגע בחיינו, גם אם איננו מודעים לכך, אנחנו מחליטים החלטות, לוקחים סיכונים או נמנעים מהם, וקובעים דעות נחרצות על אנשים ומצבים. פעמים רבות אנו עושים זאת בהתבסס על השוואות לא נכונות, מידע מוטעה, הערכת סיכויים שגויה.

פרופ' יוסי יסעור, המתמקד כחצי יובל שנים בפעילותו ובכתיבתו האקדמית בתחום תורת ההחלטות, מציג בכתיבה רהוטה, מהנה ומרתקת את תהליך קבלת ההחלטות ותוצאותיו באורח בהיר, סדור וקל להבנה ובשילוב הומור רב. בהתבסס על ניסיונו רב השנים, על תובנותיו ממחקרים שערכו הוא ועמיתיו.

הנזיר שמכר את הפרארי שלו

שארמה נחשב אחד המרצים מעוררי המחשבה המרתקים ביותר בצפון אמריקה,בתחום של מנהיגות, שכלול היכולת האישית וארגון החיים. הוא בעל תואר שני במשפטים, ניהל קריירה מוצלחת כעורך דין פלילי, וייסד את "שארמה לידרשיפ אינטרנשיונל", חברת הכשרה שמתמחה בפיתוח מנהיגות ופוטנציאל.


הנזיר שמכר את הפרארי שלו הוא בו בזמן סיפור משל ומדריך רוחני. זהו סיפורו של עורך דין מצליח שסגנון חייו הבלתי מאוזן מוביל אותו להתקף לב באמצע אולם בית המשפט .

התמוטטותו הפיזית מביאה למשבר רוחני שמאלץ אותו להתעמת עם דרך חייו ולחפש תשובות לשאלות היסוד של החיים. בתקווה למצוא אושר ומימוש עצמי, הוא יוצא למסע יוצא דופן לתרבות עתיקת יומין במזרח. הוא מגלה שם שיטה רבת עוצמה לשחרור הפוטנציאל של הגוף, הנפש והנשמה, ולומד לחיות חיים שיש בהם רגש, שלווה ומטרה.

אבא עשיר אבא עני

רוברט קיוסאקי מלמד אנשים איך להיות מיליונרים.
זו הסיבה לכך שהוא מכונה "מורה בבית ספר למיליונרים".

הספר הזה – ינפץ את המיתוס שעליכם להיות בעלי הכנסה גבוהה כדי להיות עשירים. קורא תיגר על האמונה שביתכם הוא נכס. מסביר להורים מדוע אינם יכולים לסמוך על מערכת החינוך שתלמד את ילדיהם ענייני כספים. מגדיר אחת ולתמיד מהו נכס ומהי התחייבות. מלמד אתכם מה ללמד את ילדיכם על כסף, כדי שהם יוכלו להרוויח בדרכים שאתם לא הכרתם.

"הסיבה העיקרית לכך שאנשים נאבקים מבחינה כספית היא העובדה שהם בילו שנים בבית-הספר אבל לא למדו דבר בתחום הכספים. התוצאה היא שאנשים לומדים לעבוד למען הכסף… אך אינם לומדים לגרום לכסף לעבוד למענם".

המתכון לשינוי – בגרסה דיגיטלית! 

אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

זהר אוריין – יעוץ אסטרטגי לחברות המתמקד בחדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות. מומלץ להירשם לקבוצת השידור שלה בוואטסאפ ( מספר המקומות מוגבל ) ולקבל כל בוקר סיפור חדש, ניתוח מקרה חדש, טכנולוגיה חדשה, הברקה.

מי הזיז את הגבינה שלי

הצורך בשינוי מייצר שינוי – בדרך זו העסקים מתחדשים, משתכללים, מתקדמים,

הספר נכתב על חשיבות ההבנה ששינויים מתרחשים לעיתים קרובות בעולם העסקים,  הישארות במקום ואי קבלת השינוי לא תוביל להצלחה, הצורך לאמץ את השינוי , לנהל אותו ולהוביל אותו – הוא צורך בסיסי מהותי.

בסוף ייצא לך ארנב

ניר דובדבני – איש עסקים יזם ומנטור למקסום מכירות והצלחה עסקית.

הספר כולל – הדרכת מכירות מסודרת, טיפים לניהול מכירות, רעיונות למשפטי מכירה חכמים, טמפלטים לכתיבת תסריטי שיחה.

שכנעת אותי ושכנעת אותי שוב

ד"ר יניב זייד – ד"ר שכנוע  -עורך דין כלכלן ודוקטור למשפטים – יועץ ומרצה מבוקש – מנטור למכירות.

כיצד לשכנע כל אחד, בכל מקום ובכל מצב.

הספר מסייע למתג את עצמכם כאוטוריטה בתחום שלכם, נותן לכם כלים וטיפים לדבר מול קהל של גדולי הנואמים.

יוצרים צמיחה

ערן גפן – מומחה לחדשנות וליצירתיות ומייסד G^Team

מומלץ להקשיב לפודקאסט שלו חצי שעה של השראה www.gefenpodcast.com ולהירשם לרשימת תפוצה שלו "השראה לשבת".

"יוצרים צמיחה" עוסק במנהיגות ויצירתיות עסקית, חדשנות, טכנולוגיה, תרבות ארגונית, יזמות ושיווק. הוא מספק השראה וחומר למחשבה לצד כלים ליישום בפועל של תהליכי עבודה, קבלת החלטות ויצירת תרבות ארגונית. 

 

שיחות על תורת המשחקים

חיים שפירא – מרצה מבוקש בעל תואר במתמטיקה, תורת המשחקים ובהוראת מדעים.

אסטרטגיות, החלטות ותעתועי חשיבה.

כיצד אפשר למכור 100 ש"ח ב 200 ש"ח – ערך – ערך – ערך.

מה השיטה האופטימלית למשחקי קזינו?

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

עוד מאמרים בנושא…

מאמרים
אסף כהן

התמריץ שממריץ – "ההשקה" (פרק 3)

בשעה טובה ומוצלחת יש לנו מודל תמריץ. חשבנו, בנינו, שינינו, החלטנו וקיבלנו את ברכת הדרך מהמנהלים, וכעת צריך לגשת לשלב הבא – הצגת המודל ביחידה.

קרא עוד »
מאמרים
דרור ורדי סמנכ"ל לקוחות פתרונות אפקטיביים

הכל בסדר – ניהול בזמן הסגר

אנו עומדים בפני הסגר השני. בצל הקורונה בנינו כמנהלים שגרת ניהול חדשה מותאמת מצב והנה הגיעה החלטה על סגר שני. אילו אתגרים ואילו הזדמנויות מציב לנו הסגר כמנהלים?

קרא עוד »
מאמרים
דרור ורדי סמנכ"ל לקוחות פתרונות אפקטיביים

מנהל עצור!! שפר בקרתך

בקרה הנה אחד מעקרונות הניהול החשובים ביותר בעולם שבן המציאות משתנה מהר, הלקוחות לומדים ומשתנים, המתחרים משתפרים, החוקים והכללים מצטברים אין תחליף לשליטה ובקרה.

קרא עוד »
מאמרים
דרור ורדי סמנכ"ל לקוחות פתרונות אפקטיביים

קורונה הגל השני – היערכות והוצאה לפועל

לקוח יקר! על מנת לסייע לך בתהליך ההתמודדות עם הגל השני של הקורונה, לצפות קדימה בראייה אסטרטגית ולהיערך על מנת לגלוש על הגל השני במקום לטבוע תחתיו, ראינו לנכון לסייע לך הן על ידי בניית

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן