סרטים

דרך נפלאה ללמוד תוך כדי הנאה, היכולת להעביר מסרים משולבים – מוזיקה, אתרים מיוחדים, אפקטים, שחקנים מוכרים ומסר משמעותי – תוך שעה וחצי ניתן ללמוד את כל הדרך הקשה, הטיפים להצלחה, מוסר ההשכל תוך כדי בילוי חברתי מהנה.

 

קבלו את רשימת החובה

סינמה פרדיסו

ממליץ: יובל זיו, מנכ"ל אסיא – שירותי בריאות קהילתיים בע"מ

סינמה פרדיסו (באיטלקית: Nuovo cinema Paradiso – נואובו צ'ינמה פרדיזו, "קולנוע פרדיזו החדש") הוא סרט איטלקי עטור פרסים, שכתב וביים ג'וזפה טורנאטורה. הוקרן לראשונה בשנת 1989. הסרט, שזכה בפרס אוסקר לסרט הזר הטוב ביותר ובפרס גלובוס הזהב, נחשב לסרט נוסטלגי ומרגש העוסק באהבת הקולנוע.

 פורסט גאמפ

ממליץ: צבי ברק, מנכ"ל ובעלים – קבוצת גישות למצוינות

רוב הסרט מבוסס על קריינות של פורסט גאמפ שמספר את סיפור חייו לאנשים מזדמנים כאשר הוא ממתין לאוטובוס. בחלוף ההמתנה הסיפור נמשך, אף על פי שעוברי-האורח מתחלפים. במהלך הסרט משולבות סצנות שמתארות כיצד פורסט גאמפ היה שותף לרגעים היסטוריים בתולדות ארצות הברית.

שובר שורות – סדרה

ממליץ: דני זילברשטיין, מנכ"ל לוגיקה אי.טי.טים

סדרת דרמה אמריקאית . הסדרה מגוללת את סיפורו של מורה לכימיה שמאובחן כחולה סופני בסרטן הריאה. ביחד עם תלמידו לשעבר, פונה לעולם הפשע ומתחיל לייצר ולסחור במתאמפטמין כדי לממן את טיפוליו הרפואיים ולהבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתו לאחר מותו.

סדרה המראה נחישות מדהימה ורצון להצליח גם כאשר הקשיים עצומיים.

הדרך חזרה (2010)

ממליץ: ד"ר רון עזריה, מנכ"ל די. אר. מרכזים רפואיים בע"מ

הדרך חזרה (2010). סרט מסע רגלי של אסירים נמלטים מגולג סובייטי בסיביר ועד להודו.

מעבר לנופים, התרבויות והאנשים, הסיפור על מאבק אנושי מול אתגרים "עשה" בשבילי את הסרט

בריאן כוכב עליון

ממליץ: טל דורי. מנכ"ל IBI CAPITAL

בריאן כוכב עליון – סרט קאלט של מונטי פייטון שמשלב בו כל כך הרבה מסרים חכמים. אני הרבה פעמים משתמש בקטעים ממנו להעברת נקודות ומסרים בחיים העסקיים ובכלל.

בלוז לחופש הגדול

ממליץ: אבי רוזנבאום, יו"ר ברוקר סוכנות לביטוח

סרט המלווה חבורה של שבעה נערים ונערות בחופש הגדול האחרון לפני הגיוס לצה"ל.

הסרט נוגע בתהליך ההתבגרות ובקבלת החלטות שיעצבו ויקבעו את הדימוי העצמי ועתידם של כל אחד מהחבורה. החופש האחרון בו מנסה כל אחד לעצמו, וכולם ביחד, להפליג בחלומות יחד עם ניסיון לשנות את המציאות הפנימית והחיצונית.

הדרך חזרה

ממליץ: ד"ר רון עזריה מנכ"ל די. אר. מרכזים רפואיים בע"מ.

סרט מסע רגלי של אסירים נמלטים מגולג סובייטי בסיביר ועד להודו. מעבר לנופים, התרבויות והאנשים, הסיפור על מאבק אנושי מול אתגרים "עשה" בשבילי את הסרט

סרטו של פיטר וייר, בכיכובם של קולין פארל, טד האריס וג'ים סטרג'יס.

שטחי פולין הכבושים ע"י הרוסים, 1939. יאנוש מורשע בריגול, מוקע על ידי אשתו ונשלח מזרחה למאסר ממושך בערבותיה הקפואות של סיביר. יחד עם עוד כמה אסירים ובהם פושע קשוח ואידיאליסט אמריקני הוא מצליח להימלט אל סכנת המוות שבחוץ. המרדף אחר הבורחים לא אורך יותר מדי זמן וההנחה היא שאין שום דרך שבה יוכלו לשרוד את תנאי מזג האוויר הנוראיים. בין סופות שלגים לנחילי יתושים עליהם לעבור דרך בת אלפי מילין שתיקח אותם מעבר לחומה הסינית דרך מדבר גובי לטיבט, לחציית ההימליה ולהודו…

.

"ג'ובס"

"ג'ובס" הינו סרט ביוגרפיה בכיכובו של אשטון קוצ'ר המגלם את דמותו של סטיב ג'ובס, אחד היזמים הגדולים ביותר בהיסטוריה האמריקנית.

הסרט יתאר את סיפור חייו של סטיב ג'ובס ויתמקד בשנים 1971 ועד 2001, בהתחלת דרכו בההקמת אפל שהפכה לחברה הכי מדוברת ומוכרת בעולם המחשוב ועד להפיכתו לאחד האנשים החשובים והמשפיעים ביותר בעולם.

המייסד

סיפורו הלא-ייאמן של ריי קרוק, המייסד של רשת "מקדונלד'ס".  סוכן מכירות כושל פוגש בדרך בשני אחים תמימים, "גונב" / "לוקח"/ "מפתח"/ "ממציא מחדש" – (תבחרו אתם את הפועל הראוי בעיניכם) –  את המיזם המקומי שלהם למזון מהיר, והופך אותו לרשת המזון הגדולה והמוכרת ביותר בעולם. 

מאניבול

סרט על שבירת מוסכמות – חשיבה מחוץ לקופסא – כשעובדים עם שיטה נכונה, השיטה מנצחת.

מבוסס על סיפור אמיתי, מאניבול הוא סרט אודות כל מי שאי פעם חלם לנצח את המערכת. בראד פיט מככב בתור בילי בין, המאמן של קבוצת האוקלנד אייז ובעל התובנה שהדרך שבה מסתכלים על המשחק, שגויה.

בין נאלץ להמציא מחדש את קבוצתו עם תקציב בלתי אפשרי והוא חייב להערים על המועדונים העשירים. 

ללא גבולות

בראדלי קופר, רוברט דה נירו מציגים עולם ללא גבולות, כדור אחד וזהו – זה מה שצריך כדי להגיע לכל מקום במוח שלך, להיות מסוגל לחשוב מהר, ללמוד מהר, לנתח מהר, לקבל החלטות, ללמוד שפות, בקיצור להיות ללא גבולות – אז אין לנו עדיין כדור כזה – אבל יש לנו יכולת לאמן את המוח שלנו בחדר הכושר הכי טוב בעולם, קבלו הצצה לעתיד, כולם עובדים על הכדור הזה בחיים האמתיים ( יש גם סדרה כזאת בנטפליקס – לא ברמה של המקור)

Focus
ממליץ: צבי ליכטצייגר

וויל סמית’ חוזר בסרט על נוכלים, אהבה ומה שביניהם, תהיו מוכנים לקצב, טוויסט בעלילה – אבל – תקחו את המסר המרכזי מהסרט המגניב הזה – לעולם – אבל לעולם – אל תאבדו פוקוס – זה מה שנותן לכם את היתרון בעולם העסקים, המכירות, היכולת להתמקד, לשים את הרעיון המרכזי שלכם בעדיפות עליונה, לרדת לפרטים, לתכנן, וויל סמית לקח את זה למקום לא טוב, אנחנו רוצים לעשות מזה טוב ללקוח וטוב לנו – זה פוקוס בעסקים

המרדף לאושר
ממליצה: חני פרץ

סרט שמוכיח שאתה צריך להקשיב לקול הפנימי שלך שמאפשר לך להצליח, שנחישות ועבודה קשה משתלמת, שאם יש לך רצון ואתה מוכן להשקיע, להילחם, לא לקבל משהו כמובן מאליו, תלמד, תרוץ, תשקיע – זה משתלם וזה מגיע !!! הטוב מוכרח לנצח, לפעמים לוקח לו זמן לנצח !!! אבל הוא מנצח

מיליארדים – סדרה שחובה לצפות

תשענו לאחור, הקצב עולה מפרק לפרק, ילד הפלא של wall Street עושה הכל אבל הכל כדי להצליח, סדרה על מערכות יחסים, תככים, כן, אבל מה שאפשר לקחת מכאן, ניהול צוות מכירות, הנעה לפעולה, חדר לחץ, פוקוס, תוצאות!!!

ג'רי מגוויר

ג'רי מגוויר (קרוז), סוכן ספורטאים מצליח, מוצא את עצמו מפרסם לילה אחד הצהרת כוונות רגשנית לגבי יחסם של הסוכנים לספורטאים.

החברה בה הוא עובד לא אוהבת את הגישה האנושית והוא מוצא את עצמו מפוטר. מגוויר יוצא לבדו להוכיח את יכולתו כשאיתו שני שחקנים נאמנים ואם גרושה (מנהלת חשבונות מהחברה). הוא לאט לאט מאבד את אמונם של כולם ואף של עצמו. היחידים שמאמינים בו ומשאירים אותו שפוי הם רוד טיידוול (קובה גודינג ג'וניור המצויין, זוכה פרס אוסקר לשחקן משנה), שחקן פוטבול המביא לו את התפנית בחייו, ובנה המקסים של דורותי (זלווגר).

האפיפיורים

ממליץ: יוסי שרעבי, מנכ"ל משרד התרבות והספורט 2015-2020

האפיפיורים הוא סרט דרמה ביוגרפי משנת 2019, בבימויו של פרננדו מאירלס ונכתב על ידי אנתוני מק'ארטן ומבוסס על מחזהו של מק'ארטן משנת 2017 The Pope.‏ מככבים בו אנתוני הופקינס וג'ונתן פרייס. הסרט הוקרן בבכורה בפסטיבל הסרטים Telluride ב-31 באוגוסט 2019

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

עוד מאמרים בנושא…

מאמרים
דרור ורדי סמנכ"ל לקוחות פתרונות אפקטיביים

שינוי תפקידי – כלי אפקטיבי ומחויב המציאות להתאמת המשאב האנושי לצרכים

כשחושבים במונחים של התייעלות באופן טבעי התפיסה היא של קיצוץ, הורדה, הפחתה וכדומה. מנהלים שרואים צעד קדימה בוחנים את תהליכי ההתייעלות בפרספקטיבה רחבה יותר.

קרא עוד »
מאמרים
דרור ורדי סמנכ"ל לקוחות פתרונות אפקטיביים

לבד בצמרת? –דירקטוריון ניהולי (חיצוני) יעשה זאת אחרת

כדי לנהל ארגון לצמיחה ושיפור מתמיד – נדרש לעבוד בתוכנית עבודה, תקציב, בקרה ומדידה וגורם מקצועי חיצוני אשר מסוגל להעמיד מראה לצוות הניהולי ולהביא את הניסיון שלו ממאות ארגונים

קרא עוד »
הדרכות ופודקאסטים
עורך ראשי

הדרכות ופודקאסטים

לקבל זיקוק של הטובים ביותר – אחד מול אחד – אחד מול קבוצה -להקשיב, לעצור, לרשום הערות, לראות את אותו קטע מספר פעמים, להכניס שינוי קטן להפוך אותו לשלך, להפוך אותו למשימה, לרעיון לביצוע, בואו

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן